PROFIL SPOLEČNOSTI

Konzultační činnost

konzultační činnost (market potencial, market access)

Marketinkové zastoupení

Marketinkové zastoupení zahraničních společností (zdrav.prostředky, léčiva Rx)

Distribuce

Distribuce a marketing zdravotnických prostředkú
Společnost Falconik s.r.o. je mladou, rodinnou, dynamicky se rozvíjející firmou navazující na předchozí aktivity rodinné společnosti F-lab zaměřené na zastoupení a distribuci zdravotnických prostředků pro stomatologii.

Společnost Falconik s.r.o. byla založena v roce 2014 na základě původní dohody dvou partnerů o zastupování zahraniční společnosti na českém a slovenském trhu se zdravotnickými prostředky. Původní, pouze konzultační činnost a marketingové zastoupení pozvolna přerostlo i v přímou distribuci zdravotnických prostředků.

Později se přidalo autorizované zastoupení německého výrobce zdravotnických prostředků pro ČR a SR.

Cílem společnosti je přinášet svým partnerům profesionální a špičkové obchodní zastoupení na trhu zdravotnických prostředků či Rx léčiv, konzultační činnost spojenou se vstupem na trh a průzkumu tržního potenciálu, tak i zajištění řádného a pravidelného obchodního servisu a komplexní prezentaci partnerských produktů v regionu České a Slovenské Republiky.

Prostřednictvím spolupráce s externími konzultanty rovněž pro partner zajišťujeme lokalizaci dokumentů pro regulatory, PhV a logistiky léčiv.

Poznejte nás blíže a podívejte se, jak fungujeme. Rádi Vám pomůžeme s přípravou vstupu na trh a následnou distribucí Vašich produktů po celé ČR I SR.

Pro vaše produkty vytvoříme

  • podklady pro marketingovou kampaň
  • srovnáme konkurenční výhody vašich výrobků
  • komplexní přehled informací týkající se vybrané problematiky

Napište nám

Máte-li zájem využít našich služeb či jinak spolupracovat, neváhejte nám napsat.